119 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 119

Tomurcuk Porselen Mobilya Kulpları

Tomurcuk Porselen, ev ve iş yerlerinde kullanımı mümkün olan ve sıklık tercih edilmekte olan bir üründür. Çekmece ve dolap kapaklarında kullanılan adeta bir dekor havası yaratan bir ürünümüzdür. Şık tasarımları ve göze hitap eden birbirinden farklı modelleri ile kullanıcılar tarafından rağbet görmektedir. Ürün firmamızdan bulunan kalite kontrol aşamalarından geçerek paket halinde müşterilerimize ulaştırmaktadır. Temizlenmesi kolay olan bu ürünü nemli veya kuru bir bez yardımı ile kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Temizleme aşamasında ürünü hiçbir kimyasal ürünler ile temas etmemesine dikkat ve özen gösterin.

Porselen Kulp, 1. Sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Kaliteli olan bu ürün uzun yıllar kullanılsa bile ilk gündeki şıklığını korumaktadır. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi ürünün rengini atması ve yüzeyinde paslanma gibi ibareler maddeler ile temas etmesi ürünün rengini atması ve yüzeyinde paslanma gibi ibareler meydana gelmektedir. Bu kötü ibarelerin ürününüz de görülmesini istemiyorsanız ürünü su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutmanızı rica ve arz ederiz.1. sınıf bir ürün olduğundan dolayı uzun ömürlüdür. Ömrüne katkı sağlamak için doğru montaj imkanı sunmaktadır. Porselen dolap kulpu, tornavida ve şarjlı matkap yardımı ile kolay bir montaj imkanı sunmaktadır. Montajın yanı sıra Sökülmesi de oldukça kolaydır. Ürünü kimyasal ürünlerden uzak tutmanız gerekmektedir. Aksi taktirde ürün ciddi hasarlar almaktadır. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, asit, alkol, deterjan, kireç sökücü ve diğer çözeltiler ) dan uzak tutarak ürünün daha uzun yıllar kullanım sunması ve şıklığını korumasına yardımcı olmaktadır. Her türlü çekmece ve dolap kapaklarına uyumludur. Kullanım aşamasında kullanıcıya zarar verecek hiçbir kötü durumla karşılaşılmamaktadır.

Ekonomik fiyatlarla müşterilerimizi tatmin etmeye çalışan firmamız farklı modellerde ve farklı fiyat aralıkları ile seçme olanağı sunmaktadır. Gerekilen yerlerde indirim imkanları da sunmaktadır. Firmamızın Seramik Kulp, ürünleri 1. Sınıf olduğundan dolayı oldukça kalitelidir ve sağlamdır. Aksi takdirde herhangi oluşabilecek aksiliklerde ve kötü durumlarda ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılır. Bu sayede kullanıcılar ve müşteriler mağdur bir durumda bırakılmamıştır.