Filtreler

Model

FİYAT ARALIĞI


4.5 TL
9.5 TL

   
12 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 12 , Toplam 12

Vetro Porselen Kulp Çeşitleri

Porselen Mobilya Kulp, her türlü kapak ve çekmecelerde kullanılması mümkün olan bir ürün olarak kullanıcılar ile buluşmaktadır. Şık tasarımları ve modelleri ile dekoratif ürünlere yeni bir stil ve nesil katmaktadır. Ürün firmamızda bunan kalite kontrol aşamasından geçerek müşterilerimize uygun bir biçimde ulaştırmaktadır. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürünü nemli bir bez yardımı veya kuru bir bez ile kolay bir şekilde temizlenmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünü genellikle ev ve iş yerlerinde kullanımı tercih edilmektedir.

Çiçekli Kulp, son sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Ömrü uzundur. Uzun yıllar kullanım sunmakta olmasıyla birlikte ne kadar uzun kullanılsa dahi doğru kullanım ile ilk gündeki şık görümünü yitirmemektedir. Doğru bir montaj yapılmasıyla ömrüne katkı sağlamış olacak ve daha uzun yıllar size hizmet etmektedir. Tornavida ve şarjlı matkap yardımıyla kolay bir montaj ve sökülmesi de olanakları sunmaktadır. Montajı esnasında yan aparatları olarak vidalar 18 mm suntaya göre gönderilmektedir. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etmesi üründe bazı kötü durumlara yol açmaktadır bu durumlar yüzeyinde aşınmalar ve renk atması gibi kötü durumlardır. Bu sebepten ötürü su ve sıvı gibi maddeler ile uza tutulmasını rica ve arz ederiz. 1. Sınıf kalitede olan Porselen dolap kulpları, darbelere ve çizilmeye oldukça dirençli olarak üretilmiş ve dolap kapaklarında şık görüntüler elde edilmiştir. Kimyasal ürünlerle temas etmesi ürünün ciddi hasarlar almasına ve işlevini yitirmesine sebep olmaktadır. Bu kimyasallar ( çamaşır suyu, asit, alkol, kireç çözücü ve diğer çözeltiler ) den uzak tutmak gerekmektedir. Bu uyarıları dikkate almanızı rica ve arz ederiz. Birden çok modeli bulunmakta olan ürünümüzün her yere rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Porselen Dolap Kulp, ekonomik fiyatlarla müşterilerimizi tatmin etmektedir. Farklı fiyat aralıkları ile müşterilerimize seçme olanağı sunmaktadır. Firmamız tarafından müşterilerimi tatmin etmek amaçlı gerekilen yerde indirim imkanları sunmaktadır. Firmamız müşterilerin yanında olduğundan dolayı ve bunu göstermektedir. Herhangi bir aksilik esnasına ürünün geri iadesi yapılmakta ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile değişimi yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz ve kullanıcılar mağdur bir durumda kalmamaktadır.