Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


20 TL
45 TL

   
9 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 9 , Toplam 9

KÖPÜK

Köpük, son derece kaliteli bir madde ile imal edildiğinden dolayı bu ürün oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Kapı ve pencere kasalarının montaj ve yalıtımında, boşlukların, deliklerin, derzler ve büyük çatlakların doldurulmasında kullanılan ve oldukça da etkili olan bir üründür. Elektrikçilerde de sıklıkla kullanılan ve tercih edilen bir üründür. Elektrik tesisatlar da ve tesisat boruların çevresinin doldurma aşamasında kolaylık sunmaktadır.  Duvar panellerin yalıtımında, kiremitlerin yapıştırılmasında, ısı ve ses geçirmez perde yapılmasında kullanılmaktadır. Ürünümüz sızdırmaz özelikler taşımaktadır.

Dolgu Malzemesi, son derece kaliteli olan bu ürün su ve sıvı gibi maddelere dayanıklı olmasıyla birçok yerde kullanılmaktadır.1. sınıf maddeler ile imal edildiğinden dolayı ürün üstün yapıştırma gücüne sahiptir. Zımpara yapılabilen olan bu ürün yanı sıra sıvanır ve boyanabilir. Son derece kaliteli bir maddeden imal edilse bile sıcakla karşılaştığı zaman ürün hasar görebilir. Sıcağa dayanıksız olan bu ürünü sıcak ortamlardan uzak tutmanızda yarar vardır. Tabancalı köpük Bu önlem size ve ürüne fayda sağlayacaktır. Tabancası ve tabanca ile kullanılmayan türleri de bulunmaktadır. Tabancası ile kolaylıkla kullanım imkanı sunmaktadır. Ürün israfı gibi sıkıntılarla karşılaşmamaktadır. Yanı sıra deniz köpüklerini de inceleyebilirsiniz.

Kapı Köpük,  ekonomik konulardan müşterilere farklı fiyat aralığı sunarak müşterileri tatmin etmektedir. Poliüretan köpük, Müşterilerin maddi durumunu göz önüne arak uygun fiyatlar sunmaktadır ve ayrıca gerekilen yerlerde indirimler yaparak müşterilerin yanında olduğunu gösteren firmamız herhangi bir aksilik durumunda ürünün iadesi ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterileri mağdur bırakmamış olmaktadır.