Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


24 TL
24.5 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

KÖPÜK TEMİZLEYİCİLER

Köpük Temizleyiciler, kullanılan alandaki artık köpükleri temizlemek amaçlı kullanılan ve oldukça etkili olan bir ürün olarak müşterilere sunulmaktadır. Köpük yapma işlemi bitikten sonraki etrafa sıçrayan köpükleri temizlemede kullanılmakta olan bir üründür. Köpük tabancasında temizlemekte olan bu ürün tabancaların daha iyi bir işlev sağlamasına yardımcı olmaktadır. Ürünü kullanırken yardımcı elaman olarak köpük tabancası ile birlikte kullanılmaktadır. Ürün hızlı kurumaya ve güçlü bir temizleme gücüne sahiptir.

Köpük tabancası temizleyicisi, son derece kaliteli bir ürün olmasıyla müşteriler tarafından bilinmekte olan bir üründür. Ürün kürleşmemiş köpük lekeleri ve kalıntılarının hızla temizlenmesine yardımcı olacaktır. Son derece kaliteli bir ürün olmasına rağmen sadece köpük tabancası ile kullanım sağlamaktadır. 1. Sınıf maddeden imal edildiği için kısa sürede etkili performanslar sunmaktadır.  Kullanım sırasında müşterilerin ya da kullanıcıların elin iş kısmına hiçbir konuda yan etki yapmaz ve zarar vermemektedir. Tabancası sayesinde kullanımı oldukça kolay bir hale gelmiştir. Tabancası sayesinde kullanım sırasında üründe hiçbir israf olmamaktadır. Uzun süreli kullanım sayesinde tasarruf sağlamaktadır. Yanı sıra Poliüretan köpük çeşitlerine de bakabilirsiniz oldukça tercih edilen ve kullanılan bir üründür.

Köpük Tabancası Temizleyicisi, ekonomik alandan uygun fiyat aralığı sunan firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmek ve göstermek için gerekilen yerde indirimler yaparak müşterilerin mutlu olmasını amaçlamaktadır. Müşterilerin ve kullanıcıların maddi durumunu göz önüne alarak cazip fiyatlar sunmaktadır. Firmamız müşterilerin arkasında olduğu için ve ürününe son derece güvendiği için herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılmakta ve müşteriye yeni bir ürün göndererek müşterileri mağdur duruma koymamaktadır.