Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


20 TL
45 TL

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

POLİÜRETAN KÖPÜK

Poliüretan Köpük, inşaat alanlarında kullanılan ve oldukça yaygın olan bir ürün olarak müşterilere sunulmaktadır. Yanı sıra kapı montajlarında kapı kenarlarındaki alanlara doğu amaçlı kullanılmaktadır. Sıklıkla tavsiye edilen bu ürün oldukça kalitelidir ve kullanılan yüzeye sağlamlık vermektedir. Elektrik tesisatlarında gömülen boruya destek vermek amaçlı kullanılmaktadır. Suya karşı dayanıksız ve geçirgendir. Kullanılırken sıvı gibi bir yapıya sahiptir ve kuruduğunda ise katı bir hal alarak çok amaçlı işler yapmaktadır. Hızlı kuruma özeliği ile kıza sürede güçlü bir iş imkanı sağlamaktadır.

Kapı Köpük, son derece kaliteli bir ürün olmasıyla birlikte kısa sürede yüzeyde sağlamlık sunmaktadır. Kullanıldığı yüzeyde kullanım aşamasında ya da kullanıldıktan sonra yüzeye hiçbir sıkıntı vermemektedir. Su ve sıvı gibi maddeler ile temas etiğinde üründe hasarlar meydana gelir ve su ve sıvıyı geçirgenlik özeliği taşımaktadır. Bu sepekten dolayı ürünü su ve sıvı gibi maddelerden uzak tutarak temas etmesini önlemiş olacaksınız ve ürünün daha sağlam ve işe yarar bir duruma getirebilmektedir. 1. Sınıf kalitede olan bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır ve kaliteli bir maddeden üretilmiş olduğu için ömrü uzundur. Kullanım sırasında ürün israfı olmamaktadır ve bu sayede tasarruf sağlamaktadır. Yanı sıra köpük çeşitlerine de göz gezdirebilirsiniz.

Kapı Montaj Köpük, ekonomik alandan uygun fiyat aralığı sunan firmamız müşterilerin yanında olduğunu belirtmek ve göstermek için gerekilen yerde indirimler yaparak müşterilerin mutlu olmasını amaçlamaktadır. Müşterilerin ve kullanıcıların maddi durumunu göz önüne alarak cazip fiyatlar sunmaktadır. Firmamız müşterilerin arkasında olduğu için ve ürününe son derece güvendiği için herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılmakta ve müşteriye yeni bir ürün göndererek müşterileri mağdur duruma koymamaktadır.