46 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 24 , Toplam 46

Silikon ve Mastik

Silikon ve Mastik, genellikle dış cephede kullanılmaktadır. İzolasyon ve yapıştırma malzemesi olarak kullanılmaktadır ve oldukça etkili bir üründür. Mastik ise dolgu ve yapıştırma ürünüdür ve kullanılmak istenilen yerde etkili bir iş imkanı sunmaktadır ve sıklıkla kullanılmakta olup diğer kullanıcılara şiddetle tavsiye edilmektedir. Evlerin lavabolarında, derzlerde ve birçok değişik yerlerde sıklıkla kullanıma müsaittir. Kuruma süreleri biraz daha uzundur ve daha sağlam bir özelikleri vardır. Hasar alması zordur.

Silikon, değişebilen farklı renklerde bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerin zevkine göre istediği şekilde kullanabilmektedir. Kuruma süresi uzundur ve sağlam bir özeliktedir. 4 ile 8 saat arasında kuruma süresi vardır. Şeffaf silikon, Boya tutma özeliği boyanamaz ve bu sayede istenilen renkte kalabilmektedir. Ve renk değişikliği kuruduğu anda değişmemekte ve çatlama olmamaktadır. Kullanımı rahat bir duruma gelmesi için silikon tabancası kullanarak rahat bir duruma gelmektedir. Kuruyunca elastik özeliği devam eder.

Mastik, dolgu ve yapışkan malzemesi olarak müşterilerimize daha kolay bir iş ortamı sunmak amacı üretilmiş olan en etkili yapışkandır. Değişebilen renklerde müşterilerimizin zevkine göre tasarlamaktadır. Boyanır özeliği ile her yüzeye uygun olarak üretilmiştir. Sista silikon, Kuruyunca elastik özeliğini kaybeder ve katılaşır. Kullanımı mastik tabancası ile daha kolay bir hale gelmiştir bu sayede daha hızlı iş imkanı sunmuştur ve zamandan tasarruf yapmış olmaktasınız.

İzolasyon Ve Yapıştırma Malzemesi, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktadır. Gerekilen yerde indirimler yaparak müşterilerin maddi durumunu da düşünmektedir. Firmamız müşterilerin yanında olduğundan dolayı herhangi bir aksilikte ürünün iadesini ve değişimini sağlamaktadır. Ürününe son derece güvenmektedir.