Filtreler

Marka

Model

FİYAT ARALIĞI


5 TL
30 TL

   
15 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 15 , Toplam 15

MASTİK ÇEŞİTLERİ

Mastik, oldukça kullanışlı bir dolgu malzemesi olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Son derece elastik bir yapısı olmak üzere sıklıkla tercih edilen bir ürün olarak müşterilere sunulmaktadır. Güçlü bir yapışma gücüne sahiptir. Ürünün üzeri boyanabilmekte ve zevkinize göre istenilen renge boyanmaktadır. Uv ışınlarına oldukça dayanıklı olarak imal edilmiştir. Kullanımda akma gibi durumlar olmamaktadır. Kuruduktan sonra kir tutmaz ve bu özelliği ile dikkat çekmektedir. %25 hareket kabiliyeti vardır.

Dolgu Malzemesi, oldukça kaliteli olan bu ürün müşterileri son derece mutlu olmaktadır. Kullanım amacı birden çok olarak bilinmektedir. Alüminyum, ahşap, seramik, metal, doğal ve suni taş ve benzeri gibi maddelerde kullanılmaktadır. Ayrıca su geçirmez bir şekilde kullanım sağlar ve kullanılmaktadır. Tüm motorlu araçların kaporta ek yerlerinde kullanılmakta olan bu ürün oldukça sağlam iş imkanı sunmaktadır. Konteynır ve karavan imalatında sac birleşim terlerinde kullanımı mümkündür. Vagon imalatında, inşaatlarda kullanımı da görülmektedir. Son derece kaliteli olmasıyla müşterilere sağlam ve sağlıklı iş ortamları sunmaktadır. Tabancası sayesinde kolay bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca ulaşılamayan zor yerlerde rahatlık sunmaktadır. 1. Sınıf kalitede olan bu ürünün uzun yıllar kullanım sağlamakta ve ömrü oldukça uzun olmasıyla tercih edilen bir ürün olmaktadır.

Seramik Dolgu Malzemesi, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize kolaylık sunan ve maddi durumunu düşünen firmamız gerekti yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Herhangi bir aksilik durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçip ürünün iadesi ve değişimi yapılmaktadır. Müşterilerin yanında olan firmamız ürününe de son derece güvenmektedir.