Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


5 TL
55 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

SİLİKON ÇEŞİTLERİ

Silikon, ısıya ve suya karşı oldukça dayanıklı olan bu ürün profesyoneller için amatör kullanıcılar içinde mükemmel bir dolgu ve yapıştırıcı ürünüdür ve birçok farklı yüzeye göre farklı silikon çeşitleri ve değişebilen renk çeşitleri bulunmaktadır. Silikonlar en çok sıvı ve reçine olarak üretilmiş ve en kullanışlı halde müşterilerimize sunulmaktadır. Su ve sıvı ile temas etmesi sonucunda bozulmazlar ve değişiklik göstermezler. Kullanımlarında şıklık göstermekte ve kötü görüntüyü ortadan kaldırmaktadır.

Silikon Çeşitleri, kullanım yerlerine göre farklılık gösteren ürünler bu yüzden birçok farklı çeşitleri bulunmaktadır bunlar ( şeffaf silikon, beyaz silikon, ayna silikon, akvaryum silikonu, akvaryum şeffaf silikonu, mum silikon, kahve silikon, kırmızı silikon, gri silikon, kahverengi silikon, siyah silikon, dolap toplama silikonu şeffaf, montaj yapıştırıcısı ) kullanım yerleri farklı ve herkesin kolaylıkla kullanacağı şekilde üretilmiştir ve daha kolay bir duruma gelmesi için silikon tabancasını kullanabilmektesiniz. Silikon tabancası ile zor işleri daha kolay bir şekilde ve zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Kulanım yerleri küvet, pencereler, akvaryum, süpürgelik, yemek kapları ve termosların sıvı sızdırmaması için kullanılmaktadır. Silikon ile çok yüksek sıcaklar da bile oldukça verimli çalışabileceğiniz bir maddedir. Silikon günümüzde süs eşyalarının yapımında ve yapışmasında sıklıkla kullanılmaktadır ve oldukça etkili iş sunmaktadır.

İzolasyon malzemesi, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize uygun fiyat aralığı sunmakta olan firmamız değişebilen çeşit ve fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktadır. Müşterilerin maddi durumunu göz önünde tutan firmamız gerekti yerde indirim de sunmaktadır. Müşterilerin yanında olan firmamız ürününe de oldukça güvenmektedir ve herhangi bir aksilik durumunda ürünün geri iadesi yapılmakta veya değişimi sağlanmaktadır.