Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


10 TL
45 TL

   
5 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 5 , Toplam 5

BONCUK TUTKALLARI

Boncuk Tutkalı, pvc, abs ve pmma kaplama kenar bantlarının sunta ve mdf ye yapıştırılmasında kullanılan en çok tercih edilen bir yapıştırıcı olarak bilinmektedir. Makinası sayesinde kolay bir yapışma imkanı sunmaktadır. Makinesi sayesinde oldukça hızlı bir iş imkanı sunmaktadır. Oldukça uzun ömürlü olan bu ürün uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Standart hızdaki makinelerde düz kenar bantlamalarda kullanılan bir tutkal türüdür. Yüksek iklim koşullarında iyi sonuç veren tutkal türüdür. Natürel renkte firmamızda bulunmaktadır.

Makine Tutkalı, 1. Sınıf bir maddeden imal edilerek oldukça kaliteli bir ürün olmasına sebep olmuştur. Mobilya imalatında kullanılan bu ürün oldukça dayanıklı ve kolay işlem sunmaktadır. Hızlı bir kullanımı ile zamandan tasarruf yapmanıza sebep olur ve birçok işi kısa sürede bitirmenizi sağlamaktadır. Son derece kaliteli olmasına rağmen bazı durumlarda ürü hasar alabilir ve özeliğini kaybedebilir. bu ününler ( alkol, asit, çamaşır suyu, tuz ruhu, kireç sökücü ve diğer çözeltiler ) ile temas etmesi söz konusunda ürün zarar görebilir bu sebeple tutkalı bu tür ürünlerden uzak tutmanızı tavsiye ederiz bu sayede hem ürünün yararına ve sizin yararına olacaktır.  Yanı sıra laminant tutkalları da inceleyebilirsiniz bütün tutkal çeşitleri farklı işlem görmektedir.

Roma Pvc Tutkalı, ekonomik alanda oldukça uygun fiyatlar sunan firmamız gerekilen yerde indirimler yaparak müşterilerin zor durumda kalmamasını amaçlamıştır. Maddi durumlarını göz önüne alarak çeşitli fiyat aralıkları sunmaktadır. Her hangi bir sıkıntı karşısında müşterilerin yanında olduğunu belirtmek amacı ürünün geri iadesi ve değişimi yapılarak müşterileri mutlu etmeyi amaçlamıştır.