Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


29 TL
38 TL

RENK

   
2 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 2 , Toplam 2

DENİZ TUTKALLARI

Deniz Tutkalları, birçok amaçla kullanılan tutkal olarak bilinmektedir. Oldukça kullanışlı olan bu tutkal ilk kullanımında su ile temas etmemesi gerekmektedir 24 saat sonra su ile temas edilse su geçirmezlik özeliği taşımaktadır. Hızlı bir donma özeliği taşımakta ve kurudu anda ürün esneme ve renk değişimine uğramamaktadır. Mobilya üretimi ve imalatında da sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanıcılara göre birçok farklı yüzeyde kullanımı mümkündür. Dolgu amaçlı da kullanımı mümkün olan bu ürün müşterileri mutlu etmeyi amaç kılmıştır.

Mobilya Tutkalı, son derece kaliteli olmasıyla bilinmekte olan bu ürün uzun yıllar dayanıklı kullanım sağlamaktadır. 1. Sınıf bir ürün olmasıyla birlikte ve kaliteli bir maddeden imal edildiğinden ömrü uzun olarak bilinmektedir. Son derece kaliteli olmasına rağmen bazı maddeler ile temas etmesi sonucunda işlevini yitirebilmektedir. Bu maddeler ( çamaşır suyu, tuz ruhu, alkol, asit, kireç çözücü ve diğer çözücüler ) uzak tutmak ürünün yararına ve sizi faydanıza olacaktır bu hususa dikkat etmenizi rica ve arz ederiz. Suya karşı oldukça dayanıklı olan bu ürün su ile temas etiği anda renginde solma veya atma gibi durumlar olmamaktadır. Kuruduğu anda genişleme esneme ve başka durumalar olmamaktadır. Yanı sıra boncuk tutkallarına da bakabilirsiniz başka tür tutkalların farklı görevleri ve yaptıkları işler vardır.

Suya Dayanıklı Tutkal, ekonomik konulardan müşterilere farklı fiyat aralığı sunarak müşterileri tatmin etmektedir. Müşterilerin maddi durumunu göz önüne arak uygun fiyatlar sunmaktadır ve ayrıca gerekilen yerlerde indirimler yaparak müşterilerin yanında olduğunu gösteren firmamız herhangi bir aksilik durumunda ürünün iadesi ve gerekli işlemlerden sonra ürünün yenisi ile müşterileri mağdur bırakmamış olmaktadır.