Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


115 TL
115.5 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

LAMİNANT TUTKAL

Laminant Tutkal, gündelik hayatta her yerde sıklıkla kullanılan tutkal türü olarak müşterilere sunulmaktadır. Çelik kapılarda metal yüzeylere kaplama yapıştırmada kullanılmakta olan bir ürün olmasıyla müşterilere bir çok çeşit ürün yapıştırma imkanı sunmaktadır. Kullanıldıktan sonra rengi atma olasılığı yoktur ve kırmızı ve şeffaf olarak kullanılmaktadır. Kuruma süresi oldukça hızlıdır ve dayanıklıdır. Kuruduktan sonra hiçbir konuda salma esneme yapmamaktadır. Sıçak bir ortama karşı oldukça dayanıklıdır. Su ile temas etiği anda hiçbir sıkıntı olmamaktadır.

Şeffaf Laminant Tutkalı, oldukça kaliteli olan bu tutkal her koşulalar da bile olağanüstü yapışma imkanı sağlamaktadır. Birçok amaçta kullanılmakta olan bu ürün sıklıkla mobilya imalatında ve kaplama imalatında kullanılmaktadır. Son derece kaliteli olmasına rağmen kimyasal ürünler ile temas etiği anda ürün ciddi hasarlar alabilmekte ve yapışkan özeliğini kaybedebilmektedir. Bu ürünlerden ( alkol, asit, çamaşır suyu, tuz ruhu, kireç çözücü ve diğer çözeltiler ) uzak tutulması ürünün yararına olacaktır ve bu hususa dikkat etmenizi rica ve arz ederiz. Soğuk ve sıcak havalara karşı dayanıklı olmasıyla bilinmektedir. Su ile temas etiğinde zarar görmez fakat suyu geçirme özeliği vardır. Yanı sıra masif tutkalları da inceleyebilirsiniz bütün tutkal çeşitleri farklı işlev görmektedir.

Kırmızı Laminant Tutkal, ekonomik alandan müşterilere yardımcı olmaktadır. Maddi durumunu göz önüne alarak uygun fiyatlar sunmaktadır. Gerekilen yerde indirimler yaparak müşterileri tatmin etmektedir. Herhangi bir aksilik karşısında ürünün geri iadesi ve değimi sağlanarak müşterileri mutlu etmeyi amaçlamaktadır.