Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


8.5 TL
9 TL

   
1 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 1 , Toplam 1

MASİF TUTKAL

Masif Tutkal, ürün son derece kolay kullanışlı olmasıyla müşterilerin tercihleri arasına girmektedir. Mobilya imalatında ve üretiminde kullanılmaktadır. Kullanım sırasında kullanıcıya hiçbir yönden zarar verme olanağı yoktur. Ahşapların birbirine yapıştırmasında kullanılmaktadır ve kullanılan ürünlerin en kaliteli ve sağlam olanlarındandır. Su ve sıvılara karşı oldukça dayanıklı ve temas etiği anda hiçbir sıkıntı ve sorun ile karşılaşılmamaktadır. Üstündeki beyaz kapağı ile kolay kullanma imkanı sunmaktadır ve kolay ve hızlı temas seçeneği sunmaktadır.

Ahşap Mobilya Tutkalı, son dere kaliteli bir ürün olduğundan dolayı uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır ve ömrü uzun olarak müşterilere sunulmaktadır. Kimyasal ürünlerle tepkimeye girerse yani temas etiği anda ürün ciddi zararlar görmektedir ve yapısı bozulmaktadır. Bu yüzden ürünü bu ( çamaşır suyu, tuz ruhu, alkol, deterjan, kireç sökücü ve diğer çözücülerden ) uzak tutulması son derece önemli ve özen göstermenizi rica ve arz ederiz. Asıl rengi kullanım aşamasında beyaz olup kuruduktan sonra şeffaf bir hal almaktadır. Güçlü bir yapışma imkanı sunmaktadır. Kullanıldıktan sonra kullanılan yüzeye hiçbir anlamda zararı olmaz ve ürüne zarar vermemektedir. Kullanıldıktan sonra yüzeyde hızlı donma özeliği taşımaktadır ve yanı sıra mastik ürünümüzde inceleyebilirsiniz bu ürünümüz müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilme ve kullanılmaktadır.

Mobilya Yapıştırıcısı, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize uygun fiyat aralıkları sunmakta olan firmamız gerekilen yerde indirimler yapmasıyla müşterilerin yanında olduğunu da göstermektedir. Müşterilerin maddi durumunu da göz önüne alan firmamız yönden müşterilerin yanında olduğunda göstermektedir. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaştığınızda ürünün geri iadesi ve değişimi yapılmaktadır.