12 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 12 , Toplam 12

YAPIŞTIRICI

Yapıştırıcı, gündelik hayatımızda sıklıkla kullanılan ve ihtiyaç duyulan bu ürün birçok meslek dalında ve evlerde yer almaktadır. Genellikle mobilyacıların gözdesi olan bu ürün ahşap yapıştırmada ve vida yerine kullanılmaktadır vidanın ahşabın yüzeyine verdiği zararların önüne geçmekte ve birçok işi ürünün şıklığını bozmadan yapmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve bir o kadarda dikkatli kullanım isteyen bir üründür. Oldukça hızlı bir yapışma özeliği olan bu ürün birçok işi kısa sürede yapmanıza yardımcı olmaktadır.
 
Mobilya Yapıştırıcısı, son derece kaliteli olan bu ürün mobilyalarınız da zarar vermeden hızlı bir yapıştırma imkanı sunar. Kaliteli bir yapıştırıcı olduğundan dolayı uzun yıllar kullanıma müsait olan bir ürün olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ömrü uzun olarak bilinmekte ve bu sayede birçok müşterilerimizin ve kullanıcıların gözdesi haline gelmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan bun ürün kullanım sırasında kullanıcılara hiçbir yan etkisi ve zarar verme olanağı yoktur. 
Tutkal olarak da son derece yaygın tabir alan bu ürün birçok zor işi kolaylıkla ve zaman kaybettirmeden yaptırdığından dolayı hayatımızın önemli olan zamandan da tasarruf yapmaktadır. Şeffaf bir rengi olduğundan dolayı mobilya ve kullanılan yerin rengini değiştirmez ve şık görünümüne devam aynı şekilde devam etmektedir.

Hızlı Yapıştırıcı
, ekonomik fiyat imkanı sunan firmamız birçok ürün ve ürünün değişebilen gram ve fiyatlarını sunmaktadır. Bu sayede müşteriler kullanacağı yere gerekti kadar almış olacaktır. İndirimli fiyat seçenekleri de sunmaktadır. Poliüretan Köpük Birçok pozitif yandan müşterilerimizin yanında olan firmamız ürününe de son derece de güvenmektedir. Herhangi bir aksilik durumunda ürünün iade ve değişme özeliği sunmaktadır.