Filtreler

Marka

FİYAT ARALIĞI


11 TL
19 TL

   
7 Ürün Bulunmuştur.

Gösterilen 1 - 7 , Toplam 7

HIZLI YAPIŞTIRICI

Hızlı Yapıştırıcı, gündelik hayatta sıklıkla kullanılan yapıştırıcı türleri arasında en sağlamı ve en hızlı yapıştırma imkanı sunan ürünlerin başında gelmektedir. Ayrıca mobilya, oto sanayide, ayakkabıcılarda gündelik ev işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve her bireyin rahatlıkla kullanma olanağı tanımaktadır. Değişik hacimde ve gramda raflarımızda yer almakta ve bulunmaktadır. Gündelik hayatta ayakkabı yapıştırma, kırık vazo ve cam yapıştırmaların da sıklıkla kullanılır ve tavsiye edilmektedir hızlı yapıştırma seçeneği ile zamandan tasarruf yapmaktadır.

Tutkal, oldukça kaliteli bir ürün ile imal edildiğinden dolayı oldukça etkili iş sunmaktadır. Kaliteli olduğundan dolayı sıklıkla kullanılan ve tavsiye edilmekte olan bir üründür. Kullanım süresinde spreyi sayesinde oldukça kısa sürede yapışma imkanı sunmaktadır. Spreyi soğutucu olarak kullanılır ve oldukça etkili iş imkanları sunmaktadır. Son derece kaliteli bir ürün olduğundan uzun yıllar kullanım elverişli ve bu sayede sıklıkla tüketilmekte olan bir üründür. Ömrü uzun olarak bilinmektedir. Şeffaf yapısı ile kullanılan yerde hasar bırakmaz ve şık görüntüsünü korumayı amaçlamaktadır. Ürünleri birleştirmek amaçla kullanılmaktadır. Vidanın verdi hasarı en aza indirmek ve hasar vermemesine yardımcı olmak amaçlı olarak kullanılmaktadır. Kullanılan yüzey tarafından emilmesini engelleyerek daha güçlü bir yapışma imkanı sunar ve daha hızlı yapışma seçeneği sunmaktadır.

Yapıştırıcılar, ekonomik fiyatlar ile müşterilerimize kolaylık sunan ve maddi durumunu düşünen firmamız gerekti yerde indirim imkanları da sunmaktadır. Herhangi bir aksilik durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçip ürünün iadesi ve değişimi yapılmaktadır. Müşterilerin yanında olan firmamız ürününe de son derece güvenmektedir.